KONST / Litografier / Färglitografi 12746536
nr 1274 6536
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 212/235, daterad 1965. Motivet: 37x48 cm
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Utrop:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:02:35
Denice Zetterqvist
Läs mer om Denice Zetterqvist